منو جستجو x

فیلم های الناز شاکردوست / دانلود جدید ترین فیلم های الناز شاکردوست رایگان

دانلود فیلم مطرب

IMDb
5.5 / 10
دانلود فیلم مطرب

داستان این فیلم درباره ی یک خواننده دهه شصتی است که معروفیت زیادی در بین مردم دارد که چگونگی زندگی اورا در دهه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد ...این فیلم که در زمستان 1398 اکران خواهد شد با بازی پرویز پرستویی در سینماهای جهان به اوج رسیده است .

دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد

IMDb
8.5 / 10
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد

شبی که ماه کامل شد درباره ی یک مزدور جانی بنام عبدالمالک ریگی می باشد که در آن زمان آدم های بیگناهی را به قتل رسانده بود...اما داسان از آنجا شروع ی شود که برادر او عبدالحمید ریگی تصمیمی می گیرد مسافت زیادی را از برادران خود دور باشد و برای خود یک مغازه آرایشگری پابرجا می کند . عبدالحمید در انجا عاشق دختری به نام فائزه می شود وپس از سختی های زیادی می تواندمادر فائزه را برای ازدواج با خود راضی کند و.....

دانلود فیلم تابو

IMDb
6.5 / 10
دانلود فیلم تابو

داستان فیلم درباره ی مردی میانسال و با نفوذی می باشد.. که در ازدواج های قبلی خود موفق به آوردن فرزند نشده است او قصد دارد برای بار چهارم زن بگیرد تا شاید بتواند فرزندی از او داشته باشد .او قرار است این کار را در قبال پرداخت بدهی کسی انجام دهد و به معنای واقعی دختر آق عمو را با پول بخرد . اما دختر آق عمو ( بهار ) سالها پیش دل به شخص کسری نامی داده است و شدیدا با این ازدواج مخالف است .

دانلود فیلم من می ترسم

IMDb
نامشخص / 10
دانلود فیلم من می ترسم

ژانر این فیلم اجتماعی بوده و به کارگردانی و نویسندگی بهنام بهزادی می باشد و این فیلم هنوز به اکران نرسیده و در حال تولید می باشد پس اطلاعات دقیقی از آن در دسترس نیست .