منو جستجو x
طراحی سایت

فیلم های ساره بیات / دانلود جدید ترین فیلم های ساره بیات رایگان

دانلود فیلم عنکبوت

IMDb
5.5 / 10
دانلود فیلم عنکبوت

فیلم داستان متفاوتی دارد و درباره ی یک قاتل زنجیره ای می باشد . پس با یک فیلم جنایی - اجتماعی روبه رو هستیم . نقش اصلی فیلم را آقای محسن تنابنده ایفا میکند.

دانلود فیلم رحمان 1400

IMDb
5.9 / 10
دانلود فیلم رحمان 1400

رحمان آبدارچی یک شرکت است و پزشک به او اعلام کرده که به زودی خواهد مرد و رحمان سعی دارد با مرگش سودی به خوانواده اش برسد اما همیشه با بد شانسی مواجه میشود...

دانلود فیلم اتاق تاریک

IMDb
6.7 / 10
دانلود فیلم اتاق تاریک

داستان فیلم با ژانری اجتماعی زندگی دو نفر به اسم های فرهاد و هاله را نشان می دهد که دارای یک فرزند پسر هستند آنها در گیر یک اشتباه بزرگ درباره ی پسر خود می شوند و..

دانلود سریال دل

IMDb
8.8 / 10
دانلود سریال دل

داستان فیلم فیلم یک ملودرام اجتماعی وزندگی عاشقانه درباره ی عشق آتشین میان دو جوان می باشد که در شب عروسی به صورت ناباورانه با وجود رقیب قدیمی ، عروس به طور مخفی وناگهانی داماد را ترک می کند و آرش در پی این معما چند روز به دنبال رستا ( ساره بیات ) می گردد .

دانلود فیلم هزار تو

IMDb
5.4 / 10
دانلود فیلم هزار تو

داستان فیلم هزار تو زندگی آدمهای اطراف را به نمایش می گذارد که هیچ راهی بر فرار ندارد و باید در پستی و بلندی های زندگی قرار بگیرند .اما تا وقتی که تمام مشکلات را حل نکرده اند آرام وقرار نخواهند داشت .

دانلود فیلم 21 روز بعد

IMDb
/ 10
دانلود فیلم 21 روز بعد

داستان فیلم درباره ی پسر بچه ی جوانی است که از همان کودکی با رویاهای بزرگ خود نویسندگی را تصور می کرده و دوست داشته نویسنده بزرگی شود .اما در این بین متوجه بیماری سخت مادرش می شود و تلاش می کند تا هزینه آمپول مادرش را هر 21 روز بدست آورد .