منو جستجو x

فیلم های پرویز پرستویی / دانلود جدید ترین فیلم های پرویز پرستویی رایگان

دانلود فیلم بادیگارد

IMDb
8.3 / 10
دانلود فیلم بادیگارد

فیلم سینمایی بادیگارد با مضمونی اجتماعی _ خانوادگی در سال 1395 ساخته ابراهیم حاتمی کیا می باشد داستان آن درباره ی مردی بنام حیدر ذبیحی است در در استانه بازنشستگی است و وظیفه محافظت از یک شخصیت نظامی را نیز بر عهده دارد ...

دانلود فیلم مطرب

IMDb
5.5 / 10
دانلود فیلم مطرب

داستان این فیلم درباره ی یک خواننده دهه شصتی است که معروفیت زیادی در بین مردم دارد که چگونگی زندگی اورا در دهه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد ...این فیلم که در زمستان 1398 اکران خواهد شد با بازی پرویز پرستویی در سینماهای جهان به اوج رسیده است .

دانلود سریال هم گناه

IMDb
5 / 10
دانلود سریال هم گناه

خانواده ی صبوری خانواده ی بزرگ و قدیمی است که سالهاست در تجارت گل و گیاه هستند و با ارامش باهم به خوبی و خوشی زندگی میکنند.که با ورود یک جوان به خانواده ی انها زندگیشان را دچار تغییراتی میکند که....

دانلود فیلم آنجا همان ساعت

IMDb
7.6 / 10
دانلود فیلم آنجا همان ساعت

دستاناین فمل با ژانری ملودرام واجتماعی می باشد دو جوان که علاقه شدیدی بهم دیگر دارند آنها در محله قدیمی در حاشیه شهر زندگی خود را آغاز کرده اند ....اما غافل ز این که یک شیطنت مزدگی آنها را به فنا می برد.

دانلود فیلم لس آنجلس تهران

IMDb
5.5 / 10
دانلود فیلم لس آنجلس تهران

این فیلم به کارگردانی تینا پاکروان در سال 1397 شروع به فیلبمرداری کرد از جمله بازیگران این فیلم میتوان به گوهر خیراندیش و ماهایا پطروسیان اشاره کرد.