منو جستجو x

فیلم های علی مصفا / دانلود جدید ترین فیلم های علی مصفا رایگان

دانلود فیلم دوئت

IMDb
5.1 / 10
دانلود فیلم دوئت

داستان این فیلم با ژانری اجتماعی وملودرام می باشد . داستان از این قرار است که حامد و سپیده گذشته ایی با هم داشته اند . اما انها از هم دور ماندند و حامد با دوست سپیده مینو ازدواج می کند .با این حال چندین سال بعد مینو تصمیم می گیرد تا همسرش را به دیدار دوستش سپیده ببرد و همین باعث تجدید خاطره برای انها می شود .

دانلود فیلم لامینور

IMDb
/ 10
دانلود فیلم لامینور

فیلم سینمایی لامینور ساخته داریوش مهرجویی با زانری اجتماعی و ملودرام که به تازگی ساخته شده است . مضمونی در رابطه با موسیقی اصیل ایرانی به همراه دارد .

دانلود فیلم گرگ بازی

IMDb
6.8 / 10
دانلود فیلم گرگ بازی

داستان فیمل با ژانری اجتماعی و راز آلود می باشد . و ردباره ی چند دوست قدیمی است که تصمیم می گیرند شبی را در کنار یکدیگر خوش باشند و مشکلات خود رافراموش کنند اما با حضور چند غریبه تمام برنامه هایشان به هم می ریزد.

دانلود فیلم خوک

IMDb
6.4 / 10
دانلود فیلم خوک

داستان درباره کارگردانی به نام حسن است که در دسر های زیادی میافتد و زندگی اش دچار نوسان میشود،زندگی که اکنون درحال ازهم پاشیدن است آیا این کارگردان میتواند زندگی اش را نجات دهد؟

دانلود فیلم درساژ

IMDb
8.5 / 10
دانلود فیلم درساژ

داستان این فیلم در باره دختری به نام گلسا است ،دختری ۱۶ ساله که به همراه خانواده‌اش در شهری کوچک در اطراف تهران زندگی می‌کند. او بیشتر اوقات خود را با گروهی از دوستانش می‌گذراند. یک روز آن‌ها تصمیم می‌گیرند تا دست به اقدامی هیجان‌انگیز بزنند؛ اقدامی که پیامدهای غیرمنتظره‌ای در پی خواهد داشت و...

دانلود فیلم جهان با من برقص

IMDb
8.5 / 10
دانلود فیلم جهان با من برقص

داستان فیلم اجتماعی و بسیار امید بخش است . زیرا فیلم درباره ی مردی بنام جهان می باشد که دچار بیماری بسیار بد و لا علاجی شده است .او که از ادامه به این زندگی خسته و در تلاش است تا به شکلی به درد خود پایان دهد . در روز تولد خود با جمعی از دوستان کنار یکدیگر جمع می شوند که هر کدوم دچار مشکلاتی هستند اما ...

دانلود فیلم تابستان داغ

IMDb
5.5 / 10
دانلود فیلم تابستان داغ

داستان فیلم درباره ی زنی بنام شیرین است که قصد دارد تا از همسر خود طلاق بگیرد اما چون دختر 6 ساله دارد نه شوهرش راضی می شود و نه خودش تحمل دوری فرزندش را دارد . پس در این میان تصمیم می گیرد که یک شب به مکان نا معلومی برود تا زندگی جدیدی شروع کند . او در مهد کودکی شروع به کار می کند و بعد آن مشکلاتی برای او پیش می آید ..