منو جستجو x

فیلم های نگار جواهریان / دانلود جدید ترین فیلم های نگار جواهریان رایگان

دانلود فیلم دوئت

IMDb
5.1 / 10
دانلود فیلم دوئت

داستان این فیلم با ژانری اجتماعی وملودرام می باشد . داستان از این قرار است که حامد و سپیده گذشته ایی با هم داشته اند . اما انها از هم دور ماندند و حامد با دوست سپیده مینو ازدواج می کند .با این حال چندین سال بعد مینو تصمیم می گیرد تا همسرش را به دیدار دوستش سپیده ببرد و همین باعث تجدید خاطره برای انها می شود .

دانلود فیلم آشغال های دوست داشتنی

IMDb
5.9 / 10
دانلود فیلم آشغال های دوست داشتنی

داستان این فیلم درباره انتخابات سال 88 است،داستان آشغال‌های دوست‌داشتنی در خانه یک پیرزن که با دخترخالهٔ میانسالش (سیما) زندگی می‌کند، می‌گذرد. در یکی از روزهای بعد از انتخابات که تجمع مخالفان انتخابات و معترضان در خیابان‌های تهران برقرار است عده‌ای از تجمع‌کنندگان فراری از دست نیروهای امنیتی وارد خانه پیرزن می‌شوند و در آنجا مخفی می‌شوند.

دانلود فیلم طلا

IMDb
5.5 / 10
دانلود فیلم طلا

چند جوان قصد راه‌اندازی رستورانی را دارند در این میان پدر یکی از آن‌ها فوت کرده و مبلغ قابل توجهی پول نیز مفقود می‌شود...

دانلود فیلم گرگ بازی

IMDb
6.8 / 10
دانلود فیلم گرگ بازی

داستان فیمل با ژانری اجتماعی و راز آلود می باشد . و ردباره ی چند دوست قدیمی است که تصمیم می گیرند شبی را در کنار یکدیگر خوش باشند و مشکلات خود رافراموش کنند اما با حضور چند غریبه تمام برنامه هایشان به هم می ریزد.

دانلود فیلم مجبوریم

IMDb
5.1 / 10
دانلود فیلم مجبوریم

فیلم هنوز در دست تدوین است و هنوز داستان وخلاصه ای ازآن منتشر نشده است.. اما آنطور که از اسم فیلم یعنی "مجبوریم" پیداست احتمالا افرادی مجبور به انجام کاری هستند که نمیخواهند آن را انجام دهند با ما باشید برای توضیحات بیشتنر